Droga rowerowa

Coraz więcej dróg rowerowych w polskich miastach

W ostatnich latach możemy zauważyć, że coraz więcej osób przesiada się na rowery i chętnie nimi podróżuje w przestrzeni miejskiej. Nie umknęło to uwadze władzom większych polskich miast, w których, jak grzyby po deszczu, pojawiają się nowe drogi dla cyklistów.

Czytaj więcej
CUBE TOURING HYBRID ONE 500

Cube Touring Hybrid – świetna hybryda dla wymagających

Rowery elektryczne cieszą się rosnącą popularnością. Dzięki nim możliwe jest osiągnięcie znacznie więcej niż w przypadku standardowych rowerów. Dodatkowy napęd umożliwia pokonanie dalszych odległości lub trudniejszych tras, przy których siła naszych mięśni i kondycja nie byłaby w stanie sprostać zadaniu.

Czytaj więcej
Kross DUST

Kross – polska marka rowerów – historia i najlepsze modele

Na rynku rowerowym istnieje kilka polskich marek. Jedną taką jest firma Kross założona już w 1990 roku. Jest to jedna z polskich marek, którą możemy chwalić się na światowym rynku. Nie każdy Polak wie, że produkujemy naprawdę dobrej jakości rowery. Warto bliżej przyjrzeć się marce Kross, gdyż przy obopólnej korzyści można dodatkowo wesprzeć polski kapitał […]

Czytaj więcej
Tour de pologne

Tour de Pologne – zawody z tradycją

Praktycznie każdy Polak wie, czym jest Tour de Pologne – jedna z największych imprez sportowych w naszym kraju, za którą stoją lata tradycji oraz największe gwiazdy kolarstwa.

Czytaj więcej