Kross Flex 2

Rowery Kross Flex

Seria Flex została stworzona dla tych, którzy od przygody w błocie wolą poruszać się w miejskiej dżungli. Rower można złożyć jednym ruchem, wszystko chodzi płynnie, co sprawia, że składanie i rozkładanie go jest czystą przyjemnością w przeciwieństwie do bardziej skomplikowanych modeli dostępnych na rynku.

Rower oparty jest na prostej konstrukcji.. W przypadku składanego roweru miejskiego takie proste rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Małe 20-calowe opony poradzą sobie na ścieżkach rowerowych i na żwirowanych alejach w parku. Aluminiowa rama jest lekka i wytrzymała dzięki zastosowaniu stopu Aluminium Performance 6061 zachowującego wysoką sztywność oraz odporność na złamania. Świetnie sprawdzają się również błotniki, które chronią miejskiego rowerzystę przed zachlapaniem.

Kross Flex 2

Dostępna jest wersja bez (wersja 1.0) oraz z przerzutkami (wersja 2.0 oraz 3.0) dla bardziej wymagających klientów.

Rower jest idealny dla miejskich rowerzystów ceniących sobie małą wagę pojazdu, wyprostowaną pozycję podczas jazdy i przemieszczających się na małe lub średnie odległości. Dzięki hamulcom Tektro V-brake i Shimano Nexus zapewnia bezpieczeństwo tak ważne w miejskim ruchu, a jednocześnie jego lekka waga pozwala na transport w komunikacji miejskiej, wniesienie go do biura czy do domu. Podsumowując rowery Kross Flex to idealne składane rowery miejskie.