CUBE TOURING HYBRID ONE 500

Cube Touring Hybrid – świetna hybryda dla wymagających

Rowery elektryczne cieszą się rosnącą popularnością. Dzięki nim możliwe jest osiągnięcie znacznie więcej niż w przypadku standardowych rowerów. Dodatkowy napęd umożliwia pokonanie dalszych odległości lub trudniejszych tras, przy których siła naszych mięśni i kondycja nie byłaby w stanie sprostać zadaniu.

Rowery elektryczne możemy z powodzeniem wykorzystać zarówno do jazdy ekstremalnej jak i do codziennych odjazdów do pracy. Rowery Cube Touring Hybrid są przykładem jednośladów zaprojektowanych tak by dawały użytkownikowi wszechstronne możliwości.

CUBE TOURING HYBRID ONE 500
Rower dostępny w sklepie PM Bike w cenie 10 999 zł – https://www.pmbike.pl/cube-touring-hybrid-one-500-rower-trekkingowy-meski-2018

Wykorzystanie  silnych akumulatorów znanych marek oraz napędu trzeciej generacji umożliwia pokonywanie nawet kilkudniowych tras.  Projektanci zadbali również o to by zastosowany napęd był cichy i jednocześnie lekki. Wykorzystanie nowego, lepszego oprogramowania umożliwia płynne skorzystanie z napędu, które jest niemal nieodczuwalne. Rowery wyposażone są w zintegrowany bagażnik oraz przemyślane akcesoria, które doskonale sprawdzą się przy każdych warunkach jazdy.

Rowery Cube Touring Hybrid posiadają 10 lub 11 biegowe przełożenia Shimano oraz niezawodne, świetnie radzące sobie nawet w najtrudniejszych warunkach hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano XT.

Mimo, że waga rowerów Cube Touring Hybrid może sięgać nawet 25 kg, na tle konkurentów  są one wciąż znacznie lżejsze zwłaszcza dzięki zastosowaniu aluminiowej ramy. Rowery te występują w trzech wersjach – damskiej, męskiej oraz trapezowej. Wszystkie mają zoptymalizowane położenie akumulatora, który znajduje się blisko środka ramy, dzięki czemu podczas jazdy możliwe jest utrzymanie stabilności oraz żwawsze prowadzenie.

Eleganckie wykończenie każdego modelu sprawia, że rowery te prezentują się wyjątkowo elegancko i dynamicznie. Doskonale pasują zarówno do sportowego wykorzystania na trudnych ścieżkach jak i do spokojnej jazdy po mieście. Ceny rowerów Cube Touring Hybrid oscylują w granicach 10 – 15 tysięcy złotych.

Rowery elektryczne dają znacznie więcej możliwości niż tradycyjne jednoślady bez wspomagania. Rowery Cube Touring Hybrid  są świetnym przykładem, w  którym napęd nie generuje niepotrzebnego, dużego ciężaru, a sam wygląd również nie odbiega od tradycyjnych rowerów. Modele tej serii są wyjątkowo wytrzymałe,a przemyślana konstrukcja gwarantuje komfort nawet podczas jazdy po trudnych terenach.